Sponzoři pro rok 2017

SPONZOŘÍ | SPORTOVNÍ PARTNEŘI
Saltek
Generální parner závodu

SALTEK® je přední českou společností specializující se na vývoj a výrobu ochran proti přepěťí. Nabízí komplexní sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran typ 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 a přepěťových ochran pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Výrobky SALTEK® zajišťují ochranu před atmosférickým i technologickým přepětím a tím přinášejí bezpečnost a bezproblémový chod technologií, strojů a spotřebičů v průmyslu, telekomunikacích, datových centrech, kancelářských budovách i v běžných domácnostech.
Saltek
ADLER Czech, a.s.

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě. Se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodáváme naše produkty do 19 zemí Evropy.
jkspedJK SPED - Vyrábíme a dodáváme zdvihací techniku a vázací prostředky na míru jako vysokopevnostní řetězy, ocelová a textilní lana, zdvihací a upínací smyčky, kurty a popruhy, kladkostroje atd. Nabízíme velké množství doplňků a komponentů. Odbyt je zaměřen jak na firmy, živnostníky, tak i na koncové uživatele. Mimo to se zabýváme i mezinárodní dopravou, celními službami a prodejem ochranných pracovních pomůcek, spojovacího materiálu, řeziva, brusiva, autokosmetiky, drogerie. Poskytujeme poradenství, provádíme školení, revize a komplexní poprodejní servis.
ČSOBČSOB Leasing, a. s. poskytuje prostřednictvím sítě vlastních poboček finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku.
Naučíme Vás, jak přežít neobvyklé situace, které Vám může připravit příroda nebo člověk.

Umět přežít znamená schopnost adaptovat se a improvizovat. Adaptace a improvizace závisí na znalostech a zkušenostech. Znalosti a zkušenosti získáte na našich kurzech.
Mixér akcí
Event Blender® - jsme společenství profesionálních freelance trenérů a instruktorů, kteří staví na zkušenostech z praxe. Většina z nás zároveň vyučuje na MBA institutech a spolupracuje s mnoha významnými společnostmi jako externí poradci, školitelé a lektoři outdoorových akcí. Na rozdíl od velkých vzdělávacích agentur si nenajímáme freelancery - my jsme freelanceři a děláme to společně přímo pro Vás.

Výroba a prodej dynamických a statických lan.
Oficiální dealer značky John Deere pro Severní Čechy. Společnost kromě prodeje a servisu značky John Deere a Vogel noot nabízí také stroje k zapůjčení: zahradní sekačky, traktory a užitkové vozy Gator. Mezi další činnosti patří odstraňování Grafitt.
Zabýváme se nákladní dopravou, kterou zajišťujeme vlastními dopravními prostředky nebo dopravními prostředky našich smluvních partnerů. V rámci celé Evropy přepravujeme veškeré paletované, tekuté a volně ložené zboží. Dále v rámci celé České republiky a okolních států nabízíme prodej palivového dřevo, dřevěných či uhelných briket a uhlí.

Výroba a prodej horolezeckého vybavení a zabezpečovacích prostředků OOP: postroje, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu. Poradenství a školení bezpečnosti práce ve výškách na polygonu, revize OOP, servis produktů značek Rock Empire.

přijměte pozvání do našeho autosalonu SUZUKI v Ústí nad Labem. Bude nám velkou ctí být Vám partnerem a přítelem při výběru a koupi NOVÉHO či ojetého vozu, nebo při řešení jakýchkoli dalších záležitostí. Po celý rok pro Vás budeme pravidelně připravovat široké spektrum VÝHODNÝCH CENOVÝCH NABÍDEK, které velmi rádi přizpůsobíme vašim požadavkům a přáním. Ujišťuji Vás, že Vám poskytneme MAXIMÁLNÍ A KOMPLEXNÍ SERVIS. Budeme Vám věnovat maximální péči po celý čas užívání Vašeho vozu.
Dřevorubec s.r.o.
Společnost DŘEVORUBEC s.r.o. byla založena se zaměřením na poskytování služeb pro zahradnictví a lesnictví. Jsme specialisté na rizikové kácení stromů a kácení stromů na těžko dostupných místech, včetně prořezávání stromů se zajištěním jejích provozní bezpečnosti.

Základní myšlenkou společnosti od začátku bylo nabízet našim zemědělským podnikům všech velikostí a zaměření techniku, odpovídající jejich specifickým podmínkám hospodaření. A to jak nejlepší techniku zahraniční, tak i vybrané a osvědčené stroje tuzemské výroby. Cílem společnosti STROM je uspokojit jak vysoce náročného zákazníka, tak i toho, kdo ať z jakýchkoli důvodů žádá stroj podle svých vyhraněných požadavků.
Hlavním cílem firmy STROM je zabezpečit spolehlivý provoz strojů po celou dobu jejich technického života. Proto klade tak velký důraz na dokonalý technický servis a pohotové dodávky náhradních dílů.

Mojepila.cz je, autorizovaným a servisním prodejním střediskem značky STIHL, VIKING, STIGA, BRILL, Vari-Honda a BRIGGS&STRATTON.
Po celém světě platí, že radost z nákupu kvalitního stroje se zajištěným servisem vydrží déle, než radost z nákupu levného zboží pochybného původu a kvality.
Akademie dobrovolných záchranářů ČR
Akademie dobrovolných záchranářů ČR je humanitární a nevládní neziskovou organizaci NGO (Non-Governmental Organization), která je určena k obecně prospěšné činnosti.Posláním ADZ ČR je především v humanitárním, záchranném a vzdělávacím směru, dále v osvětové činnosti, první pomoci a technické pomoci na úseků požární ochrany. Hlavní směr je zajištění zdravotnické asistence první pomoci Záchranným týmem ADZ ČR Emergency response team.