Výsledky 2017

Konečného závodu boj o titul Uhelného muže 2017 se zůčastnilo 20 závodníků.

  1. Nikol Richterová - Tragédky - (čas: 0:12:01)
  2. Daniel Dorotík - Borci v uvozovkách - (čas: 0:12:28)
  3. Martina Šikulová - Krasomily - (čas: 0:12:38)
  4. Jaroslav Fromel - Horem dolem - (čas: 0:12:41)
  5. Adam Ondroušek - Pussy Team - (čas: 0:12:42)
  6. Jaroslava Bredlová - Marná snaha - (čas: 0:12:56)
  7. Jan Rýsl - Krupka Killers - (čas: 0:12:59)
  8. Matěj Řezáč - Amatéři - (čas: 0:13:06)
  9. Jiří Liška - Gladiátoři - (čas: 0:13:08)
  10. Šárec - Tragické krůty - (čas: 0:14:19)
  11. Jan Sedlák - Wilds snails of The Coal - (čas: 0:14:25)
  12. Petr Kučera - Drsňáci - (čas: 0:14:28)
  13. Jakub Šotola - DYNAMIS - (čas: 0:15:24)
  14. Konrád Buza - Oriflame Wellness Team - (čas: 0:18:10)
  15. Zbyněk Trenkvic - Šťavnatý melouny - (čas: 0:22:00)
  16. Alena Semerádtová - Nebezpečí úrazu - (DQ)
  17. Jana Müllerová - 1.pád - kdo,co? - (DQ)
  18. David Liska - Mrďáci - (DQ)
  19. - FSV - (N)
  20. - Keluarga - (N)

Závod týmů 2017

Závodu týmů se zůčastnilo 20 týmů, 165 závodníků.

  1. Krupka Killers (celkem 196 bodů)
  2. Borci v uvozovkách (celkem 178 bodů)
  3. FSV (celkem 173 bodů)
  4. Pussy Team (celkem 170 bodů)
  5. AMATÉŘI (celkem 157 bodů)
  6. Horem Dolem (celkem 156 bodů)
  7. Gladiátoři (celkem 154 bodů)
  8. Drsňáci (celkem 152 bodů)
  9. Wilds snails of The Coal (celkem 164 bodů)
  10. Tragédky (celkem 143 bodů)
  11. Keluarga (celkem 138 bodů)
  12. Marná snaha (celkem 137 bodů)
  13. Nebezpečí úrazu (celkem 135 bodů)
  14. DYNAMIS (celkem 126 bodů)
  15. 1.pád - kdo,co? (celkem 123 bodů)
  16. Mrdáci (celkem 113 bodů)
  17. Tragické krůty (celkem 111 bodů)
  18. Šťavnatý melouny (celkem 108 bodů)
  19. Krasomily (celkem 98 bodů)
  20. Oriflame Wellness Team (celkem 68 bodů)

Poděkování

Velké poděkování všem, kteří se jakkoli podíleli na organizování či realizaci tohoto závodu. Díky Vám se akce mohla vůbec uskutečnit a nesete nemalou zásluhu na tom, že se takhle povedla. Společnými silami se nám podařilo akci posunout zase o krok dál, za což Vám upřimně děkuji.

Realizační a organizační tým

Lenka Konířová, Petr Růžička Duda, Petr Halik, Desenská, Martin Banda, Kamila Bitalová, Míša Drewi, Charlotte Kratochvílová, Karolína Skřivanová, Maruška Skřivanová, Jaroslav Tvrdík, Mladonický, Fanto Mas, Dan Kd, Iveta Strnádková, Zdeňka Svobodová, Radka Motyčková, Lucie Mladonická Kurucová, Radek Kuruc, Jana Švecová, Michaela Konířová, Andrejka Nová, Veronika Paikrt, Křivánková Karol, Pajita Panzner, Vojtěch Rokoš, Kamil Račák, Michal Halík, Olda Ryjacek, David Hlinka, Adam Urban, Vojta Bureš, Anna Breach, Sebastian Bytyqi, Natalia Krupichkova, Lukáš Vrána, Pavlína Daňhelková, Káťa Račáková, Veronika Pagáčová, Dagmar Cetnar, Hana Nováková, Václav Brhel, Tomáš Majer, Lentilka

Uhelný mužík

Pavlína Šťovíčková, Petra Dolejšová, Veronika Gajdošová, Mirka Maximová, Karolína Křivánková

Organizační tým

Daniel Kadlec, Michal Halík, Petr Halík, František Paikrt, Veronika Gajdošová, Pavlína Daňhelová

Zábavný program

Lukáš Vrána (fire show)

Závodem nás provázeli

DJ: Martin Kovář

Sponzoři

Velké poděkování sponzorů za jejich movité i nemovité příspěvky, bez kterých by se závod nemohl realizovat.
JKSPED | KURZY PŘEŽITÍ | Dřevorubec.cz | ROCK EMPIRE | Statutární město Ústí nad Labem | TENDON | SEVEROČESKÁ STAVEBNÍ | Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov | STIHL TP | Zlatopramen | Lannutti | We Food | Fitsite | Lemer | Johnny Servis | SUZUKI | Strom Praha | Akademie dobrovolných záchranářů ČR | ZDEMAR | Okinterier.cz | TENDON | Tomal Group s.r.o. | SALTEK | ČSOB Leasing | Ústecký deník | Event Blender | DYNAMICKÁ REKLAMA | Xeroco |

Boj o Uhelného muže 2016

Konečného závodu boj o titul Uhelného muže 2016 se zůčastnilo 24 závodníků.

  1. Jaroslava Bredlová - Marná snaha - (čas: 0:13:13)
  2. Nikol Richterová - Tragédky - (čas: 0:13:39)
  3. Jakub Balihar - Fox tým - (čas: 0:13:42)
  4. Michal Vilhelm - Pussy Team - (čas: 0:14:32)
  5. Kamil Jelínek - FSV - (čas: 0:14:55)
  6. Víťa Macháček - Lidi co jsou solo - (čas: 0:15:03)
  7. Petr Blšťák - Horel dolem - (čas: 0:15:14)
  8. Andrea Kupková - Kráska a zvířata - (čas: 0:15:38)
  9. Danny Dorotík - Borci v uvozovkách - (čas: 0:15:53)
  10. Adriana Drahníková - TANCMAJSTŘI - (čas: 0:16:30)
  11. Vítek Zahradník - DYNAMIS - (čas: 0:16:58)
  12. Petr Hartlich - Amatéři - (čas: 0:17:07)
  13. Filip Kortvely - Mě ne - (čas: 0:17:10)
  14. Tomáš Vachutka - Fantozii - (čas: 0:17:13)
  15. Milan Špicar - Rychlá rota - (čas: 0:18:14)
  16. Vojta Landa - IZS - (čas: 0:18:38)
  17. Alexandr Štirbu - Nezakopni - (čas: 0:19:14)
  18. Aleš Řebíček - Keluarga - (čas: 0:19:33)
  19. Jiří Hotovec - Drsňáci - (čas: 0:20:36)
  20. Martin Dlask - Lost Lonely Losos - (čas: 0:20:57)
  21. Michal Mašek - Gladiátoři - (čas: 0:22:04)
  22. Jiří Konečný - Dole lazy - (čas: 0:22:23)
  23. David Hlinka - Lesárna Šluknov - (čas: 0:22:51)
  24. Standa Imiálek - Tatonka Litoměřice - (čas: DQ)

Závod týmů 2016

Závodu týmů se zůčastnilo 33 týmů.

  1. Pussy Team (celkem 295 bodů)
  2. Fox tým (celkem 281 bodů)
  3. Tatonka Litoměřice (celkem 270 bodů)
  4. Rozloučení se svobodou.cz (celkem 269 bodů)
  5. IZS (celkem 267 bodů)
  6. Tragédky (celkem 263 bodů)
  7. Kráska a zvířata (celkem 255 bodů)
  8. FSV (celkem 251 bodů)
  9. Amatéři (celkem 240 bodů)
  10. Fantozzi, Lesárna Šluknov (celkem 234 bodů)
  11. Team Horny (celkem 233 bodů)
  12. Gladiátoři (celkem 229 bodů)
  13. Až do cíle (celkem 227 bodů)
  14. Keluarga (celkem 224 bodů)
  15. DYNAMIS (celkem 216 bodů)
  16. TANCMAJSTŘI, Drsňáci (celkem 214 bodů)
  17. Dole lazy (celkem 213 bodů)
  18. Nezakopni, AGC Avangeres (celkem 211 bodů)
  19. KK Ústí (celkem 206 bodů)
  20. Mě ne (celkem 202 bodů)
  21. Borci v Uvozovkách (celkem 199 bodů)
  22. Lost Lonely Losos (celkem 196 bodů)
  23. Horem dolem (celkem 195 bodů)
  24. Marná snaha (celkem 184 bodů)
  25. Lidi co jsou solo (celkem 175 bodů)
  26. Zdemar tým Tříska (celkem 170 bodů)
  27. Rychlá rota (celkem 161 bodů)
  28. Centrumka (celkem 135 bodů)
  29. Zdemar tým Briketa (celkem 120 bodů)
  30. Jednadvacítky (celkem 103 bodů)

Poděkování

Velké poděkování všem, kteří se jakkoli podíleli na organizování či realizaci tohoto závodu. Díky Vám se akce mohla vůbec uskutečnit a nesete nemalou zásluhu na tom, že se takhle povedla. Společnými silami se nám podařilo akci posunout zase o krok dál, za což Vám upřimně děkuji.

Realizační tým

Časoměřiči (24): Lenka Konířová, Michaela Konířová, Michaela Drewi, Anna Štemberová, Sebastian Bytyqi, Ladislav Štoček, Radek Kuruc, Mladonická Kurucová, Vojta Rokoš, Kolman, Dobrovolnické centrum (Veronika Pagáčová, Lukáš Holešta, Jiřina Čajová, Hana Nováková, Klára Štichová, Eva Dvořáková, Jiroslava Šebestová, Petr Kořínek, Ondřej Krčil, Ondřej Tydlitát), Michal Halík S, Ryjáček
Stavba závodu: Petr Halík, Michal Halík, Daniel Kadlec, Michal Ryjáček, Jakub Kopecký, Martin Štulc, Jakub Sotona, Vojta Rokoš, Lukáš Dvořák, Šipčík Jiří, Kolman, Eva Desenská, Jan Stříbrský
Registrace: Jaroslav Tvrdík, Jan Podzemský, Marie Skřivanová, Natalia Krupichková, Petra Dolejšová, Karolína Skřivanová
Zpracování výsledků: Jaroslav Tvrdík, Jan Podzemský, Marie Skřivanová
Ostatní: Daniel Drnek (sociální sítě), Lukáš Vrána (kamera a střih videa), Ronaldo Kačer (hlavní grafik), Marek Švarc (web máster), Jakub Kubín (fotograf)

Uhelný mužík

Pavlína Šťovíčková, Petra Dolejšová, Veronika Gajdošová, Mirka Maximová, Kateřina Licková

Organizační tým

Daniel Kadlec, Michal Halík, Petr Halík, Natalia Krupichková, František Paikrt, Veronika Gajdošová, Petra Dolejšová,

Zábavný program

Lukáš Vrána (fire show), Veronika Novotná (Twerk), David Vencl (exhibice freedivingu), Tereza Smolejová (orientální tance)

Závodem nás provázeli

Moderátor: Jiří Petrovič; DJ: Martin Kovář

Sponzoři

Velké poděkování sponzorů za jejich movité i nemovité příspěvky, bez kterých by se závod nemohl realizovat.
JKSPED | KURZY PŘEŽITÍ | ROCK EMPIRE | TENDON | SEVEROČESKÁ STAVEBNÍ | STIHL TP | SUZUKI | ZDEMAR | DYNAMICKÁ REKLAMA |

Boj o Uhelného muže 2015

Konečného závodu boj o titul Uhelného muže 2015 i za velké nepřízně počasí se zůčastnilo 17 závodníků.

  1. Jiří Urban - Aries Gym - (čas: 0:13:02)
  2. Jiří Urban - IZS - (čas: 0:14:10)
  3. David Sodomka - SPK - (čas: 0:15:07)
  4. Jana Luxíková - Kameničtí Gladiátoři - (čas: 0:15:33)
  5. Filip Šachovský- Topíš topím topíme - (čas: 0:15:53)
  6. Jan Bláha - SC Blades Offense - (čas: 0:15:57)
  7. Jan Pitner - SC Blades Defense - (čas: 0:16:16)
  8. Evžen Šulc- Pražská 155 - (čas: 0:16:17)
  9. Mirslav Veltruský - Tatanka Litoměřice - (čas: 0:16:23)
  10. Macháček Vítězslav- FS Horníci - (čas: 0:16:34)
  11. Jan Kopecký - FSV - (čas: 0:16:40)
  12. Adam Růženec- Šiška - (čas: 0:16:45)
  13. Filip Jansa- Nezakopni - (čas: 0:17:18)
  14. Radek Šimák - Sapijáci - (čas: 0:17:45)
  15. Jan Kíša - Nezkrotný Živel - (čas: 0:17:49)
  16. Ondřej Blažek - Kráska a Zvíře - (čas: 0:18:05)
  17. Michal Čermák - ROKA Teams alias Permorníci úderníci - (čas: 0:18:45)

Závod týmů 2015

Závodu týmů se zůčastnilo 37 týmů, 185 závodníků.

  1. SC Blades Offense (celkem 367 bodů)
  2. BodyHackers "B" (celkem 356 bodů)
  3. FSV (celkem 349 bodů)
  4. IZS (celkem 337 bodů)
  5. BodyHackers "B" (celkem 309 bodů), Topíš topím topíme (celkem 309 bodů)
  6. SPK (celkem 306 bodů)
  7. Tatonka Litoměřice (celkem 298 bodů)
  8. Aries Gym (celkem 288 bodů)
  9. FOX team (celkem 279 bodů)
  10. Komplex (celkem 276 bodů)
  11. Nezakopni (celkem 274 bodů), Kameničtí Gladiátoři (celkem 274 bodů)
  12. Kráska a Zvíře (celkem 269 bodů)
  13. Nezkrotný Živel (celkem 268 bodů)
  14. SC Blades - Defence (celkem 266 bodů), Saláti von Aussig (celkem 266 bodů)
  15. West Bohemia Offroad (celkem 247 bodů)
  16. Tancmajstři (celkem 246 bodů)
  17. Sapijáci (celkem 243 bodů)
  18. Amatéři (celkem 236 bodů)
  19. Lesárna Šluknov (celkem 231 bodů)
  20. FS Horníci (celkem 227 bodů)
  21. Natural Aries (celkem 214 bodů)
  22. Šiška (celkem 210 bodů)
  23. Svatební (celkem 207 bodů)
  24. Homolkovi (celkem 197 bodů)
  25. ROKA Team alias Permoníci úderníci (celkem 181 bodů)
  26. Absolutní Brutus (celkem 171 bodů)
  27. Pražská 155 (celkem 165 bodů), Havíři ze severu (celkem 165 bodů)
  28. Keleurga (celkem 163 bodů)
  29. Jednadvacítky (celkem 152 bodů)
  30. Drsné Ženy (celkem 142 bodů)
  31. XiXao (celkem 140 bodů)
  32. Život v pohybu (celkem 124 bodů)
  33. Úderníci (celkem 105 bodů)

Organizace

Velké poděkování všem, kteří se jakkoli podíleli na organizování tohoto závodu a díky kterým se akce takhle podařila
Časoměřiči: Lenka Konířová, Marie Skřivanová, Matěj Báča, Michaela Drewi, Kateřina, Andrea Nová, Anna Štemberová, Renata Fatková, Radek Kuruč, Natalia Krupichková, Eva Desenská, Tomáš, Tereza Švandelíková
Realizační tým: Petr Halík, Karolína Skřivanová, Petr Duda, Michaela Drew, Kamila Bitalová, Kamil Račák, Marie Skřivanová
Zpracování výsledků: Jaroslav Tvrdík, Petr Halík, Marie Skřivanová, Natalia Krupichková
Zábavný program: Lukáš Vrána (fire show), Tomáš Možný (John Deere), Jan Hofmann Stihl (přeřezávání klády)
Ostatní: Lukáš Vrána (kamera a střih videa), Ronaldo Kačer (hlavní grafik), Petra Langová (fotograf), František Paikrt (logická disciplína), Marek Švarc (web máster)

Sponzoři

Velké poděkování sponzorů za jejich movité i nemovité příspěvky, bez kterých by se závod nemohl realizovat.
JKSPED | SPABEERLAND | HOTROCK | KURZY PŘEŽITÍ | ROCK EMPIRE | TENDON | SEVEROČESKÁ STAVEBNÍ | JOHN DEERE | STIHL UL | STIHL TP | SUZUKI | ZDEMAR | DYNAMICKÁ REKLAMA | SWISSHOP |

Boj o Uhelného muže 2014

Konečného závodu boj o titul Uhelného muže 2014 se zůčastnilo 25 závodníků.

  1. Marek Růžička - Ústecká šlichta - (čas: 0:08:53)
  2. Jiří Urban - IZS - (čas: 0:09:22)
  3. Vít Primas - FitSite - (čas: 0:09:45)
  4. Luděk Opava - Ariesáci - (čas: 0:09:47)
  5. Robin Polášek - Mladí gympláci - (čas: 0:10:00)
  6. Viktor Jenšovský - Litoměřičtí kovbojové - (čas: 0:10:07)
  7. Matěj Řezáč - Amatéři - (čas: 0:10:08)
  8. Martin Šponar - FSV - (čas: 0:10:13)
  9. Jarka Bredlová - BWA - (čas: 0:10:14)
  10. Jarda Vraný - Rancheři - (čas: 0:10:50)
  11. Patrik Šebl - Klub poslední naděje - (čas: 0:10:56)
  12. Radek Hampl - Soptíci - (čas: 0:11:05)
  13. Josef Ficek - Zlá předtucha - (čas: 0:11:09)
  14. Kuba Hrzán - WSX - (čas: 0:11:12)
  15. Martin Zíma - The house of the dead (čas: 0:11:13)
  16. Evžen Šulc - Pražská 155 - (čas: 0:11:14)
  17. Asu - Brno je zlatá loď (čas: 0:11:15)
  18. Libor Hyšpler - Los retardos (čas: 0:11:21)
  19. Daniel Ungureanu - Čahál - (čas: 0:11:25)
  20. Honza Pitra - Kameničtí gladiátoři (čas: 0:11:28)
  21. Michal Lang - Absolutní brutus (čas: 0:12:00)
  22. Tomáš Brožík - Dreams 21(čas: 0:12:06)
  23. Jiří Pell - Sapijáci (čas: 0:12:06)
  24. Jana Adamcová - Tancmajstři (čas: 0:12:42)
  25. Jiří Neměc - Bylo nás pět(čas: 0:13:34)

Závod týmů 2014

Závodu týmů se zůčastnilo 34 týmů, 170 závodníků.

  1. IZS (celkem 351 bodů)
  2. FSV (celkem 348 bodů)
  3. Ariesáci (celkem 320 bodů)
  4. Soptíci (celkem 317 bodů)
  5. Bylo nás pět (celkem 298 bodů)
  6. Čahal (celkem 293 bodů)
  7. Litoměřičtí kovbojové (celkem 288 bodů)
  8. Pražská 155 (celkem 277 bodů)
  9. FitSite (celkem 264 bodů)
  10. Los retardos (celkem 261 bodů)
  11. Sapijáci (celkem 257 bodů)
  12. Amatéři (celkem 250 bodů)
  13. SOS (celkem 246 bodů)
  14. XXX (celkem 243 bodů)
  15. Kameničtí Gradiátoři (celkem 226 bodů)
  16. Dreams 21 (celkem 223 bodů)
  17. WSX (celkem 221 bodů)
  18. Zlá předtucha (celkem 217 bodů), Rancheři (celkem 217 bodů)
  19. Drsné ženy (celkem 213 bodů)
  20. BWA (celkem 211 bodů)
  21. Brno je zlatá loď (celkem 205 bodů), Absolutní Brutus (celkem 205 bodů)
  22. Tancmajstři (celkem 204 bodů)
  23. Mladí Gympláci (celkem 197 bodů)
  24. Klub poslední naděje (celkem 184 bodů)
  25. Briketky (celkem 182 bodů)
  26. Uličnice (celkem 180 bodů), Ústecká šlichta (celkem 180 bodů)
  27. Jednadvacítky (celkem 176 bodů)
  28. Koňáci (celkem 172 bodů)
  29. The house of the dead (celkem 157 bodů)
  30. Život v pohybu (celkem 148 bodů)
  31. Angeliny (celkem 136 bodů)

Organizace

Velké poděkování všem, kteří se jakkoli podíleli na organizování tohoto závodu a díky kterým se akce takhle podařila
Časoměřiči: Karolína Skřivanová, Marie Skřivanová, Kamila Bitalová, Kamil Račák, Kajetán Bekk, Matěj Báča, Zuzana Seberová, Lenka Konířová, Martina Cifová, Michaela Drewi, Kateřina, Alexandr Varuša, Adam Douda, Veronika Hejná, Radka Motyčková
Realizační tým: Petr Halík, Karolína Skřivanová, Petr Duda, Michaela Drew, Kamila Bitalová, Kamil Račák, Marie Skřivanová
Zpracování výsledků: Jaroslav Tvrdík, Ludvík Mladonický, Petr Halík, Martina Kučerová, Radka Motyčková
Zábavný program: Lukáš Vrána (fire show), Tomáš Možný (John Deere), Jan Hofmann Stihl (vrhání sekerou)
Ostatní: Lukáš Vrána (kamera a střih videa), Ronaldo Kačer (hlavní grafik), Martina Kučerová (fotograf), Kateřina Motlová (fotograf), Petra Langová (fotograf), František Paikrt (závodní disciplíny), Marek Švarc (web máster)

Sponzoři

Velké poděkování sponzorů za jejich movité i nemovité příspěvky, bez kterých by se závod nemohl realizovat.
SPABEERLAND | HOTROCK | KURZY PŘEŽITÍ | ROCK EMPIRE | TENDON | SEVEROČESKÁ STAVEBNÍ | POTISKNEME | JOHN DEERE | STIHL UL | STIHL TP | SUZUKI | MONKEY SPORTS | ZDEMAR | BARKMET | FITNES KOTVA | ADLER | GLOBUS | DYNAMICKÁ REKLAMA | SWISSHOP | POHODA | TOPENÍ-ÚSTÍ.CZ | PROFIHAUS | XEROCO | OKINTERIER.CZ

Boj o Uhelného muže 2013

  1. Vild Karel - Brikety - (čas: 0:08:42)
  2. Urban Jiří - Hospul - (čas: 0:08:51)
  3. Opava Luděk - Thajci - (čas: 0:08:57)
  4. Vašek Nypl - CHL city - (čas: 0:09:06)
  5. Růžička Jiří - Tahouni - (čas: 0:09:12)
  6. Burda Lukáš - Absolut Brutus - (čas: 0:09:14)
  7. Michal Vít - FSV - (čas: 0:10:11)
  8. Albert Tomáš - Blades - (čas: 0:10:14)
  9. Lukáš Hůka - Soptíci - (čas: 0:10:19)
  10. Švarc Zbyněk - tancmajstři - (čas: 0:10:23)
  11. Kučírek Jakub - Amatéři - (čas: 0:10:24)
  12. Novák Pavel - Kam.Gladiátoři - (čas: 0:10:27)
  13. Josef Ficek - Nezkrotný živel - (čas: 0:10:28)
  14. Cetner Tomáš - Nijago - (čas: 0:10:30)
  15. Přenosil Petr - Troball - (čas: 0:10:37)
  16. Liška Honza - WSX - (čas: 0:10:45)
  17. Michovský David - Zlá předtucha - (čas: 0:10:47)
  18. Petr Venyerskan - Stříkámeomítky.cz - (čas: 0:11:08)
  19. Pelc Jiří - Sabijaci - (čas: 0:11:12)
  20. Branda Šimon - Mladí gympláci - (čas: 0:11:32)
  21. Křeváček Jiří - Dreams21 - (čas: 0:11:33)
  22. Tomáš Vaverka - Brutus - (čas: 0:11:50)
  23. Šilhavá Monika - Biketky - (čas: 0:11:54)
  24. Lang Michal - Uhelný dehet - (čas: 0:12:04)
  25. Uherek David - TeenForest - (čas: 0:13:14)
  26. Branda Karel - jo to dáme - (čas: 0:13:48)

Závod týmů 2013

  1. místo - SOPTÍCI
  2. místo - BRIKETY
  3. místo - HOSPUL

Boj o Uhelného muže 2012

  1. místo - Václav Nypl - Apolo Fighters - (čas: 0:08:09)
  2. místo - Karel Vild - Brikety - (čas: 0:08:16)
  3. místo - Ladislav Pospíšil - FSV - (čas: 0:08:58)
  4. místo - Jan Vrba - Soptíci - (čas: 0:09:11)
  5. místo - Miloslav Hejný - Absolutní brutus - (čas: 0:09:48)
  6. místo - Dušan Guttner - My ze svahu - (čas: 0:10:15)
  7. místo - Petr Kulhavý - Klan velkých prsou - (čas: 0:10:19)
  8. místo - Lukáš Hruška - Pomalá rota - (čas: 0:10:25)
  9. místo - Stanislav Starý - Zlá předtucha - (čas: 0:10:56)
  10. místo - Jitka Rimell - Briketky - (čas: 0:11:13)
  11. místo - Roman Škrach - Tancmajstři - (čas: 0:11:29)
  12. místo - Petr Bruna - Hospul - (čas: 0:11:49)
  13. místo - Jakub Nikola - Aries - (čas: 0:12:06)

Závod týmů 2012

  1. místo - FSV
  2. místo - Soptíci
  3. místo - Aries
  4. místo - Apolo Fighters
  5. místo - My ze svahu
  6. místo - Hospul
  7. místo - Brikety
  8. místo - TANCMAJSTŘI, Zlá předtucha
  9. místo - Absolutní brutus
  10. místo - Briketky
  11. místo - Pomalá rota
  12. místo - Klan velkých prsou

Boj o Uhelného muže 2011

  1. místo - Václav Nypl - Apolo 21 (čas: 0:08:55)
  2. místo - Marek Růžička - Uhlobaroni (čas: 0:09:05)
  3. místo - Jan Vrba - Soptíci (čas: 0:09:54)
  4. místo - Jiří Maur - FSV (čas: 0:11:16)
  5. místo - Jan Halík - HU-MUS (čas: 0:11:43)
  6. místo - Kristýna Hořanská - Klan velkých prsou (čas: 0:11:44)
  7. místo - David Pražák - Splešťule blátivé (čas: 0:12:05)
  8. místo - Milan Žinžur - VSŠ (čas: 0:12:38)
  9. místo - Ctirad Suchý - HOSPUL (čas: 0:14:10)

Závod týmů 2011

  1. místo - FSV
  2. místo - HU-MUS
  3. místo - Soptíci
  4. místo - VSŠ
  5. místo - Splešťule blátivé
  6. místo - Brikety
  7. místo - Uhlobaroni
  8. místo - Klan velkých prsou
  9. místo - Apolo 21
  10. místo - Briketky
  11. místo - HOSPUL
  12. místo - Zlá předtucha

Boj o Uhelného muže 2010

  1. místo - Marek Růžička - tým Lamači (čas: 8' 48")
  2. místo - Václav Nypl - tým APOLO fight gym (čas: 9' 10")
  3. místo - Jan Hataš - tým Marná snaha :)(čas: 10' 04")
  4. místo - David Cihlář - tým OUT OF LIMIT (čas: 10' 13")
  5. místo - Erich Salcer - tým Bazos Crew (čas: 10' 39")
  6. místo - Tomáš Straka - tým Klan velkých prsou (čas: 11' 28")
  7. místo - Jan Halík - tým Rošťáci (čas: 12' 14")
  8. místo - Pavel Šindelář - tým Hasiči Telnice (čas: 12' 26")
  9. místo - Jitka Tintěrová - tým HOSPUL (čas: 13' 41")
  10. místo - Václav Adámek - tým Amazonky (čas: 15' 16")

Závod týmů 2010

  1. místo - HOSPUL
  2. místo - Hasiči Telnice
  3. místo - Lamači
  4. místo - Marná snaha :)
  5. místo - APOLO fight gym
  6. místo - OUT OF LIMIT
  7. místo - Zlá předtucha
  8. místo - Barkas o.s. box & kickbox
  9. místo - Amazonky a Klan velkých prsou
  10. místo - Bazos Crew
  11. místo - Rošťáci
  12. místo - Pohoda